KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10928049
*
nr 1092 8049
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning, Mikael Kihlman (f. 1953), 23/250, motivet: 16x12
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:01:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 20:27:10
1
100 kr
27/2 16:58:19
2
150 kr
27/2 19:53:37
3
200 kr
27/2 19:54:30
4
250 kr
27/2 19:56:18
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8040 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Figurer på väg...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53
-
8006 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45
*
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
nr 1092 8049
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning, Mikael Kihlman (f. 1953), 23/250, motivet: 16x12
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/2 20:27:10 | 1 | 100 kr |
| 27/2 16:58:19 | 2 | 150 kr |
| 27/2 19:53:37 | 3 | 200 kr |
| 27/2 19:54:30 | 4 | 250 kr |
| 27/2 19:56:18 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8040 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Figurer på väg...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53 -
8006 Färglitografi
Mikael Kihlman (f. 1953), Sverige. Stilleben. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:45



